beküldve: 2009-04-03 17:22:02
(#19691)
Zoé
[ True mangafan ]
Sziasztok

Bania: ühüm. hát igen. a szót vissza is adnám -én se néztem

Nap: egész jó, kivéve, h kiderült pénteken magyarból verseny van. Kb 3 óra után kezdtem köhécselni, amiből lassan ugatás lesz. Nem volt németórám, jóhir, viszont a gitártanár nem hozta előbb az órám, szal lementem másfél órát az udvarra. Srácok fociztak, megmondtam h nem állok föl, amiből az lett h fölrángattak, és egyik jól meghuzatott hasba, na jó, aztán ő prédikál mikor én fejbehuzatom. Hát kérem, persze véletlen volt. *fütyörészik* . Na ak rajzórán a drága padtársam elveszi a rajzom, h nézze meg, mit csináltunk múltórán, úgy rakta le h félig lelógott a padról, és még rá is hajolt, minek következtében szépen összegyúródott aztán meg ő haragszik meg. nah. Csak elfelejtettem bocsánatot kérni azér h élek. Am a tanár összefirkálta az "emberibb" rajzom hátát, meg az elejét is, szénizével. nem tom kiradirozni.
+jóhir viszont h elvette 3 rajzom, merh lesz vmi Pécsi kiállitás a múzeumba, ahová ki szeretné tenni az enyémet is.-az itthoniak közé. és ha a pécsieknek tetszik ak lehet elviszik, és ott is ki lesz állitva. -na jó, ez nem bizti meg minden, de lehet, és a lehet=lehet benne bizni

de hosszúúúúúúúúúú

Dragda: szia
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-04-03 17:22:42