beküldve: 2009-04-09 12:47:01
(#20578)
Dragda O'Riley
[ True mangafan ]
Jóreggelt! (Igen, nekem az.)

Fűnyírás: Egyszer volt hozzá szerencsém, de akkora böhöm gépünk van, hogy nem én toltam, ő húzott maga után.

Gyógytorna: Mindenkinek ajánlom, még az egészségeseknek is, mivel sokkal emberségesebb, mint a sima testnevelés óra. És épen is tartja az ízületeket, ott sérülés kizárva.

Lúdtalpbetét: Azt -bizonyos életkor felett- már állandóan kell hordani, és mivel az egyedileg, személyre csinált az igazi, nem olcsó mulatság. Meg van, hogy nem is segít...

Porckopás: Ma már különböző ásványianyag tabletták vannak, amikkel ezt kicsit fel lehet javítani. Esetleg még valamilyen szteroid alapú gyulladáscsökkentőt ír fel a doki, hogy ne alakuljon ki ízületi-gyulladás. (Szobatársamnak is ilyen van.)

Misu-chan: Ha fura érzésed van lábmozgatás közben (nem írtad, hogy csípő vagy hát), szerintem rohadt gyorsan húzz el a háziorvoshoz, ő meg majd ad beutalót a megfelelő helyre. Ilyennel nem szabad várni.

Mögint kisrögény lött bölőle...

 
"Koldulnék magának boldogságot, kisnagyság. Koldulnék magának annyi szépet és jót, amennyi csak belefér a zsebembe. De nem tehetem, no. Maga helyett nem. Érti?" [jogtulaj: Miyu]
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-04-09 12:48:30