beküldve: 2009-04-18 19:52:16
(#610)
Fiszi
[ Megszállott ]
Eris: Igen, az Éjszakai őrség utolsó része. (vicc, hogy én azt csak filmben láttam, nagyon kaotikus volt és érthetetlen, de tetszett a látvány, a másodikról nem tudok semmit és olvastam előbb a 4est aztán a 3ast)
Egyik barátnőm írta nekem, hogy Schrödinger atomkutató volt, az elektronokról ügyeskedett össze valamit. Ez végül is oké a helyváltoztatáshoz.
Kíváncsi vagyok, milyen új mutáns szereplők bukkannak még fel. és ezentúl okosabban választok új kedvencet. Ripet épp megkedveltem, erre nem meghal? És milyen csúnyán. Bár jó sokat hisztizett előtte. Na majd őt is lerajzolom egyszer.
És éljenek a debil álmok! Én egyszer még valami Alucard-szerű izé is voltam, de ez a mostani überelte.

Hanon:Óh,csak a 10-esben? Ma láttam képregényfesztiválon a 9-est, belenéztem de inkább visszaraktam. Úgyse értem miről szól, spoilerezni meg inkább nem akarok. Arra vagyok még kíváncsi, a 4-es mangában mennyi van benne abból, ami a 4-es ovában van. De conon majd kiderül

És éljenek a kisregények...
 
Jigsaw azért a kedvenc sorozatgyilkosunk, mert egy megleckéztetős móka kedvéért képes fölvásárolni a fél Praktikert.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-04-18 19:52:59