beküldve: 2007-07-31 22:39:57
(#86)
DeadlyWhisper
[ Új arc ]
Háj!

Engem inkább kicsúfoltak, és gúnyoltak a mangák miatt. Az első manga amit életemben láttam, az a német rtl II-n volt a Sailor Moon. Ez ihletett meg engem a rajzolásra. Már előtte is firkálgattam, de általános iskola 3-4.-es korom óta rajzolok mangát. Amikor ötödikben átkerültem egy másik osztályba Budaörsön, a gúnyolódás csak fokozódott. Szivattak az általuk "Hód-tündér"-nek nevezett egy-két darab képregényemért, és a rajzaimért. Néha az egész osztály előtt megaláztak, hogy milyen ciki ez a rajzstílus és ráadásul ilyen csöpögős meg satöbbi. Elég nehéz volt átvészelni így négy osztályt.
Amikor átkerültem középiskola első osztályba, próbátam titkolni egy ideig, hogy miket rajzolok, de elég nehéz volt, mert szünetekben tudtam csak rajzolni. Végül a tanárok észrevették, és csodálkoztak, hogy milyen jól rajzolok embert, és jól használom a filcet a sznes ceruzával. Ma már több bátorságom van megmutatni másoknak a rajzaimat, de ettől függetlenül még mindig nem rajzolok olyan jól, mint ahogy azt én szeretném...
Na mindegy... gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...