beküldve: 2007-08-03 21:15:21
(#43)
Tatsu-san
[ Gyalog ]
Sophie, nem tudom mit hiszel magadról, de a másikat szánalmasnak nevezni anélkül, hogy ismernéd, vagy hogy miken ment keresztül az életben... na látod, ez az ami szánalomra méltó. Nem mondtam egy szóval sem, hogy én nem kértem segítséget soha senkitől, de ezt nem olyan helyen tettem, ahol nem ismerek senkit, és azt sem tudom hogy mit fognak válaszolni. Az ilyen nemű problémákat én a barátaimmal és a szüleimmel szoktam megbeszélni, mert nekem van mindkettő. Az "ember" és a "barát" két különböző fogalom, ha nem tudnád. Elég ha olvasol egy kis filozófiát, abban is tisztán kimondják, hogy "minden emberi kapcsolat alapja az ego"... és ha belegondolsz qurvára igaz...
Ha nem hiszed el, hogy mit írtam, akkor olvasd el újra, hátha úgy elhiszed majd. Nem izgat, hogy mit gondolsz rólam ezek után sem, a te véleményedre fogok a legkevésbé adni, ebben biztos lehetsz. És jobban is teszed, ha szégyelled, hogy vannak ilyen emberek... ezt megteheted, de le nem tagadhatod, hogy vannak... majd ha annyi mindent élsz meg, mint én, akkor neked sem lesz más a véleményed. És tudod mit... te nem akarsz felnőni... akinek ilyen a felfogása, az majd akkor fog koppanni, ha vmelyik olyan "húdejóbarátban" csalódni fog...
 
"A sötétség birodalmában egyetlen lámpa világít. Ha keresel valamit, hol keresed? Válasz: a lámpa fényében. Probléma: nem ott van..."