beküldve: 2009-05-17 19:57:53
(#1214)
Shuichi L Minamino
[ Megszállott ]
Nah akkor.... húha... milyen részletes beszámoló legyen? Vagy elég az, hogy nagyon jó volt?

(Nekem pénteken kezdődött a móka. Kezdésnek a hajam kékre festése. Nah hát mintha az űrből jöttem volna, úgy néztem ki, mert a bőröm is tiszta kék volt, hál istennek le lehetett mosni. Aztán hajnali 1-ig heroes 3 haverral)

Szombat: reggel fél 7-kor kelés. Sorban állás barátoknak jegyért (nekünk már megvolt) Aztán bejutás, amikor is a bilincsünket elvették (de később vissza szereztük ) Aztán tömegnyomor... És innentől kezdve egyszerűen nagyszerű
Mangagyűjtemény bővítése, egyéb dolgok beszerzése, új barátok szerzése, ismerkedés, régiekkel ökörködés.... Egyedül azt sajnálom, hogy a fólumtaliről lekéstünk
Aztán egy pesti haverral elmentünk mekibe, de ez nem ide tartozik, meg az se, hogy újra egyig heroesoztunk...

Vasárnap hasonlóan indult mint a szombat: odáig, hogy megérkezünk a PeCsához... picit megijedtünk, mikor csak 30 embert láttunk az 500 helyett... De aztán ez a nap is jól alakult, de nagyon
 
A világ velejéig romlott. De az élet csodálatos! Halhatatlannak lenni jó. De örökké élni jobb!