beküldve: 2009-05-18 15:49:55
(#1640)
buzifaszvagyok
[ True mangafan ]
Kedves fórumtalisok és bátor érdeklődők!

Már régebben említettem és a conon volt szerencsém többetekkel beszélnem, a Nagy Nyári Mangafanos Fórumtaliról, továbbiakban NNMF, amelyről a következőket adom át a köztudatnak:

Helyszín: Bogács (BAZ-megyei üdülőfalu, király stranddal, borpincékkel, átható hamvas őszi erdőillattal)

Szállás: 3-5 ágyas kőházakban, elegendő mosdó és főzőhelység, kert, stb.

Ár: Egyéjszaka/fő = 4 magyar arany peinz VAGY! 2000 forint. (2 éjszakára summa 4000 tehát)

Időpont: Júni 19-20-21-ra gondoltam, ez egy olyan hétvége, ami még sokmindenkienek jó.

Programok: Strand, főzés, játszás, esetleg dvd-zés, bugi-vugi, szellemidézés-pihenő-szellem zés, csocsó, és bármi más, kellő érdeklődés és lelkesedés szerint.

Ha bárki olthatatlan vágyat érez, hogy megossza az ő sokkal jobb időpontját, tegye azt meg bátran!

Létszámlimit max 25-30 fő, alsó határ nincs, de szeretném, ha lennénk vagy 10-12-en, a "tábor" jellegből adódóan, nyilván inkább az időseknek szól a cucc, de bárkit szívesen látunk, már több naaagy tábor szervezésében is részt vettem, a jogsihoz anno kaptam elsősegélyalkalmasságit és egyszer láttam a Dr. House végét, szóval szülőknek nem agóddni ám! ^^

Jelentkezni: azzi@citromail.hu internetes postafiókon(sic!) lehet
 
no pussy, just the dicks
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-05-18 16:10:04