beküldve: 2009-06-01 15:39:00
(#998)
Gemini
[ Rászokóban ]
Valahol az egész akkor kezdődött,amikor 4 éve gimis lettem,és volt egy osztálytársam,akivel (mivel mindketten nagy anime-fanok voltunk ),gyorsan össze is barátkoztam.Ő aztán ajánlgatta,hogy miket nézzek,és tényleg el is kezdtem nézni egy csomó mindent,meg ugye akkoriban bejött az A+ is,azon is néztem sokmindent. De csak néztem. Apum nem foglalkozott vele,és szerintem most is csak annyit tud,hogy én szeretek ilyeneket nézni,és kész,semmi több. Anyum már más tészta . 2006-ban nyáron elhatároztam,hogy csakazértis fölmegyek Miskolcra,a nyári conra. Anyum nem engedett egyedül,úgyhogy jött velem. XD Mikor odaértünk, teljesen ledöbbent,mert azt hitte,hogy ilyen 10-15 év közötti gyerekek lesznek ott,nem pedig velem egykorúak,sőt,20 meg 30 évesek. Én meg csak mosolyogtam,hogy bizony tévedett. Kicsit szétnéztem,vettem ezt-azt (vagyis inkább meg lett engedve,hogy megvegyem az InuYasha 1. dvd-jét,meg szintén az Inu 2. kötetét angolul,és asszem ennyi ^^"),és beültünk a nagyterembe,éppen vetítések voltak. Kicsit se kaptam szívbajt,mikor berakták az Elfen Lied OP-jét,gondoltam "úristen,tán mindjárt leadják az első részt is??!!" De aztán nem lett belőle semmi ^^". Bár azért anyumra így is nagy hatást gyakorolt az egész. De elfogadta,hogy "én már csak ilyen vagyok",annyira,hogy utánna mikor Pestre mentem conra,még oda is eljött velem,aztán ő beült nézni amv-vetítéseket,vagy a cosplay-eseket (de egyszer az Árnybírót is vetítették,azt is megnéztük XD),közben én túlélő-túráztam a folyosókon (magyarán a tömegnyomorban próbáltam vásárolni). Igaz,azért ő is a miskolci conon fölvetette a kérdést,hogy mi lesz majd 5 meg 10 év múlva,hogy vajon akkor is fogom-e még szeretni ezeket a dolgokat. Akkor még rávágtam,hogy "óó,én ezt sose fogom megunni/megutálni". Ma nem egészen ezt válaszolnám,mert rájöttem,hogy egyszer úgyis eljön az a kor,amikor már nem fog érdekelni a dolog (és sztem ez így normális). De addig is hobbinak megteszi .
Azért mondjuk néha anyum is érdekes: valamelyik nap beraktam a Laputa-égi palota filmet,hogy megnézzem,és kb. a felénél értek haza szüleim.Beültek,ők is elkezdték nézni,aztán anyum egy idő után feltette a várt kérdést: "Mi ez a hüleség??" XXD Válasz: "Meseee!!"