beküldve: 2009-06-01 16:18:19
(#1001) Válasz ∂z (#999) üzenetére
Gemini
[ Rászokóban ]
a lényeg, hogyha vmibe belenéznek, az ne legyen se túl gyerekes, se túl 18+hentelős.


Nah, igen, ilyet mondjuk én se vállalnék be. ^^" Bár azért volt hogy kapcsolgattam,és éppen Kukucska és társai (vagy egyéb ilyen szintű) rajzfilm ment,olyankor elintézték egy "jééézusom" beszólással,vagy még ennyivel sem,és kész. (tudják,hogy hiába nézek rajzfilmeket,azért ennyire nem vagyok gyerek ). De egyébként ha Animax-et akarok nézni,úgyis bevonulok másik szobába,hogy ott nézzem (ami mostanság már ritkán forul elő,mert egyszerűen van jobb dolgom is/vagy jobb műsor ^^") De már kérdezték azt is,hogy mi a jó ezekben a mesékben,én meg mondtam hogy az hogy szinte minden műfajú/témájú anime létezik,és ezért nem lehet megunni...szóval valahol lélekben fel vannak készülve arra,hogy ilyen durvább animék is vannak ^^". (dehát erre csak azt tudom mondani,hogy ha bekapcsolom a tévét,jóformán ugyanott tartok,mintha beraknék egy Hellsing részt:akárhová kapcsolhatok,sokszor még rosszab és durvább filmek mennek,mint mondjuk az Animax-en...)
Visszatérve egyébként a témára: tesóimról nem is beszéltem XD. Két nővérem van,és velük sincs semmi baj,sőt! Mindkét nővérem látott már ilyen animéket (asszem látták a Wolf's Rain-t, sőt még az Elfen Lied-be is belenéztek),fiatalabbik nővéremmel pl. Ouran Koukou-t is néztünk,úgyhogy ők vmilyen szinten vevők az ilyesmire. ^^ (tőlük van egy csomó manga és dvd is,mert pl. karácsonykor vagy szülnapomra vettek néha ezt-azt^^)


látom nemsokára neked is szülinapod lesz

/jól látod jaaj,még egy évvel öregebb lettem,szőrnyűű -.-/