beküldve: 2007-08-16 10:17:32
(#102)
Trisa
[ Addiktgyanús ]
Ami az agyamra megy...nos...elsősorban az,...ha kedves nővérem leül nekem pampogni,és mondani a magáét...pl.: hogy lehet ilyen fos zenét hallgatni?! és ami a legjobban tud bántani az az ,hogy mikor végre tudomást szerzek egy köövetkező conról ,örvendezve megyek kérdezni anyumat mehetek e(persze igent mond ha a PeCsában van) akkor ő is mindig ott van...és elkezdi,hogy " ah...már megint a sok hülyegyerek egy helyen..." és aztán elkezdi,hogy hogy lehet ilyen "fa##ágot" nézni,hiszen anniyra szar...de legalább nem "kínaizik" ... másik meg...egy volt osztálytársam megszerezte az msn címem...rögtön rámakaszkodott...és mondta a magáét,hogy ilyen video játékokat meg olyat ismerek e...mondtam neki hogy nem...kérdeztem az animéket...rögtön rá" júj azok a kínai bogárszemű emberes rajzfilmek?? fujjj" nah itt kiakadtam és magyaráztam neki...de hihetetlen mód felidegesített......
van még egy dolog,de az inkább meglepett...sétálgatunk naphosszat boltról boltra...majd egy supermarketben a könyves részlegen vagyunk...keresük a kötelezőket....és nővérem hozza nekem,hogy megtalálta az árnybírót... majdnem elbőgtem magam és mondtam neki ,hogy gyorsan tegye vissza majd gyorsan elhúztam a színhelyről... sajog a kicsi szivem...de a sulis helyzet nemilyen..(nem szoktam regélgetni mindenkinek, megtartom magamnak eme kincseket ,és élményt ,amit az anime és a manga adhat)
 
"Ki korán kel, később még többet alhat!" Éljen a Szundikátus!