beküldve: 2009-06-15 22:16:54
(#1041) Válasz Beate (#1040) üzenetére
A Márk
[ Megszállott ]
De látom van itt ám néhány szerencsés akiknek a szüleit nem érdeklik h a gyereke mit néz, de nem is értem amugy h miért fontos ez annyira nekik? :/

Erkölcsi nevelés gondolom. Engem, mivel látják hogy húsz évesként nem lettem sem aberrált, sem tömeggyilkos (sem aberrált tömeggyilkos XD), ezért gondolom különösebben nem érdekli már őket hogy mit nézek, valszeg úgy gondolják hogy már nem árthat XD.
Bár már az sem normális dolog, ha egy 15 éves gyereket is megszólnak ez miatt, tekintve, hogy épp elméjű ember 15 évesen már nem fog a varázsfelhő miatt kiugrálni az ablakon. XD
Próbáld megmagyarázni nekik, hogy ez olyan, mint amikor ők nézik a Barátok közt-öt/Jóban rosszban-t vagy más hasonló sorozatot a TV-ben annyi különbséggel, hogy ebben nem élő szereplők vannak, meg hogy némileg akció dúsabb, de azért a fent említett cuccoknál általában jóval mélyebb értelemmel is bírnak. Azt is magyarázd el nekik, hogy ezeket te pusztán élvezetből nézed, és ha nap mint nap meg is fogják szólni, te ugyanúgy folytatni fogod a mangák olvasását/animek nézését.
Ekkor meg lehet rá az esély, hogy továbbra sem nézik jó szemmel amit csinálsz, de legalább békén hagynak.
 
"Nekem egy nőben legszebb a melle! Csöcsökkel legyek agyonverve! Négyet a kezeimbe kettőt a számba! Csöcsökre vagyok fanatizálva!" Disztraktor - Csöcsvihar