beküldve: 2009-06-17 12:45:30
(#26010) Válasz Yaven (#26003) üzenetére
Misu.
[ Addiktgyanús ]
wakka: te kis perverz... xDxDxD

yaven: szijóó!^^ Tyű... ne is mondd... pl épp tegnap kért meg egy együttes(Icethunder) hogy menjek el a meghallgatásukra, mert nagyon érdekli őket a hangom, ugyanis most lesz énekes váltás. Tudni kell róluk, hogy nem egy laza amatőr együttes, mert az országot járják, és külföldön is voltak, most szerveznek egy utat Hollandiába. Tehát kicsit elképedtem tegnap...

Akkor a bátyám szülinapja holnap lesz, anyumé nem rég volt, ezeket mind leszervezni, kórussal volt rengeteg fellépésünk és természetesen az egyiken magamhoz híven tökéletesen leégettem magam ( a kórussal tök ellentétes irányba mentem ki, és még szerencsétlen fejet is vágtam... ) 23-át szervezgetjük még, ugye meg előtte évvégi hajtás, meg minden féle :S hát szóval, nem eseménytelen az élet az is biztos de vééégre lazítás *beledől egy fotelbe, és gyakorlatilag szétfolyik benne*

Jah, és a BKV-tól nekem nem kell félnem ott dolgozik apum, és ő nagyon nagy arc, úgyhogy ha bárki kötekszik, kérem a nevét xD (egyébként meg BKV-s szabadjegyem van, nekem nem szólnak be xD)
 
*Légy bolond és vidám, mert mint tudjuk, a hülyeség fertőző!* :D
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-06-17 12:47:12