beküldve: 2009-06-28 19:43:23
(#1851) Válasz Holci (#1850) üzenetére
Elnar
[ Megszállott ]
Finom voltam. Tényleg építő jellegű kritikákat írok /lsd: alább, Mihonak/ Csak elég radikálisan. Sosem dicsérem azt ami nem jó.
De ez még szerintem nem az a szint ahol kritikát vár az ember. Ha egy év rajzolás után eszébe jut hogy mangát rajzoljon, akkor eléggé el van tájolva.

Node

Piki: Az ülő srác, meg a félmeztelen /nem a kigyúrt, hanem a másik/ már egész pofás. Gondolom ott kezdted el nézegetni az anatómiakönyvet.
Legszembetűnőbb észrevétel: figyelj arra hogy a hajnak tömege van. Mindig eláll a koponyától. A ruha szintén.
Elég erős kontúrokat használsz, amik a színes rajzaidnál elvonják a figyelmet. Akárcsak a túl nagy képméret.

Először nem tudtam mi zavart bennük, aztán leesett: a nézésük. Nincs pupillája egyiknek sem. Az márpedig fontos. Nemcsak mert élethűbbé teszi sokkal, de érzelmeket lehet vele mutatni. Ami még fontos a szemnél, hogy elég nagy az írisz. Általában, alul és fölül is kitakarja a szemhéj. Még a nem mangánál is, pedig az ilyen "lószemű" műfaj.

Hirtelen ennyi. Ha nem tapostam össze az önérzetét senkinek, akkor részletezem még.

csak tudnám mióta toronyidézet az hogyha kiemelek egy hsz-ból egy részt amire reagálok...

 
"when you do things right, people won't be sure you've done anything at all"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-06-28 19:45:21