beküldve: 2009-06-29 22:59:44
(#484)
Gemini
[ Rászokóban ]
Namost csak én látok rosszul,vagy csak nálunk van így,vagy csak le vagyok maradva...de mi is van??
Az elmúlt napokban sikerült eljutnom a helyi Corába,Tescoba,Intersparba és Alexandrába,de eléggé ledöbbentem. Azt láttam,hogy pl. neten az Xpress-en ugye van ez az "utolsó kópiák kb féláron" akció,mert hogy sok dvd-t nem gyártanak tovább,stb...de azt hittem,h ettől függetlenül még egyéb helyeken lehet kapni dvd-ket. Tévedtem.
Az említett 4 helyszínen mindig lehetett kapni sokféle animés dvd-t. Ehhez képest a Corában és az Intersparban semmit sem találtam. A Tescoban találtam Ghost in the shell (1lemezes) dvd-ket (meg egy rakat japán horrort... ),az Alexandrában meg 4 dvd-t: egy Cowboy Bebop díszdobozt + az egyik részt külön dvd-n,egy Szentjánosbogarak sírját és egy Paprikát. Most akkor tényleg kivonják a forgalomból az összes animés dvd-t,és már nem lehet majd kapni egyet sem,sehol sem? Vagy ez csak átmeneti helyzet?
Utolsó reményem a Media Markt,mert ott lehetett kapni a legtöbbféle dvd-t...(még kb. fél éve XD).