beküldve: 2009-07-04 10:22:48
(#19)
L.Lawliet
[ Rászokóban ]
Helló mindenkinek!!!:))
Én mind a három nap más lezsek és TÖK JÓÓ A RUHÁD, MEGCSINÁLTAD VAGY RENDELNI FOGOD MERT NAGYON JÓÓ!!!:)))D
Én első nap Near leszek és már minden megvan csak azon sokáig agyaltam, hogy paróka vagy hajspré ezért inkább maradtam a hajspray-nél!!!:)) Aztán gatya ing nyafff...tényleg a cipő nah az még nincs meg, amúgy szerintetek milyen cipő lenne jó Nearnek?? Mert most nekem csak fekete van és hát az nem jóó!!:(( aztán én maradok a kék gatyánál mert az anime-ben is abban van mert nagyon sok Near-t láttam az Angol Con-okon és ott a legtöbb fehér gatyában volt és én inkább maradok a kéknél mert az biztosabb!!! Fehér valamibe beleülök és KÉSZ!!:(( Aztán meg a játékok fogok hozni egy csomó dobókockát és ott fogok építeni csak el ne fújja a szél ha így van!!!:)) Aztán maci is lesz csak sajnos karácsonyiban tudtam fehéret szerezni!!DD És repülő.....szóval kész leszek..
Aztán második nap L hát ott nincs különösen nagy cucc gatya Fehér hosszúujjú és kész nah meg a nyalóka!!!:)D
És harmadik nap Ryuichi és ott meg kumagoró, a fanok tudják de elmondom nyuszi!!!:))Nah úgy röviden ennyi!!!:))
 
A Boldogság nem a barátok mennyiségétől, hanem a minőségétől függ! Az életünket mi alakítjuk, és ebben az igaz barátok csak segítenek!! Az igaz barát a kezedet fogja és a szívedet simítja!!! A barátság nem élet-halál kérdése, annál sokkal fontosabb!!!! A Barát az, aki megérti a múltad, hisz a jövődben és elfogad annak aki vagy!!!!!:)