beküldve: 2009-07-07 22:10:46
(#25)
buzifaszvagyok
[ True mangafan ]
Na most azért állj

Először is tábor csak akkor lesz, ha van szabad hely, amit le tudok foglalni, ebben nagyon bízok, hogy nem lesz vele gond.

Hivatalosan csak az jön biztosan, aki nekem küld email-t

Azt, hogy az általam említett 20.-át módosítottátok 21.-ére, rendben van, de legközelebb szóljatok. Ami kikötés van, hogy 24.-én nekem mindenképpen haza kell jönnöm, mert 26.-án utazok el Balatonra tábort vezetni és ugye közbe kell egy mosónap. tehát aki esetleg később jönne le, az számoljon azzal, hogy legkésőbb 24.-én 14, 16 óra tájban mi hazajövünk, valamint azzal is, hogy nem biztos, hogy aki lejön 21.-én, az lent is marad 24.-éig!

Egyébként bármi jóban benne vagyok, az a fontos, hogy nektek megfeleljen és persze minél többen legyünk

Akik jelezték, hogy nem jönnek, azért gondolják meg mégegyszer ;) A minimális létszám ismét 8-9 fő/ éjszaka

Igazság szerint nekem 20.-ai kezdettel sokkal jobban megfelelne, úgyhogy ha csak 1-2 ember miatt van a 21.-e, és a többieknek jó a 20, akkor őket kérdezem, hogy biztosan nem e tudnak egy nappal később utánunk jönni, vagy akár az utolsó busszal. Természetesen, ekkor kimennénk értük egészen a pályaudvarig
 
no pussy, just the dicks