beküldve: 2009-07-07 23:33:13
(#26925) Válasz alister (#26923) üzenetére
Misu.
[ Addiktgyanús ]
Aizen teljesen igaza van alisternek, az ókeresztény sírkamrákat mindenképpen meg kell nézni, sőt a dzsámit is. A dzsámi a Széchenyi téren van, az a főtér^^ abból a sétálóutca a király utca, ott van meki, meg egy rakat étterem, sőt van egy sokáig nyitva tartó cukrászda ami nagyon finom^^ Éjszakai élet ott van, sőt ott van egy teázó is a Széchenyi térnek a sarkán, bár nem voltam még ott, azt mondják nagyon jó. Itt a főtéren egy csomószor koncert van, meg mindenféle kiállítás meg nemtudom.
Az ókeresztény sírkamráktól egy kicsit sétálva van a Székesegyház ami nagyon szép kívülről és belülről. Érdemes nappal nézni, hogy a kidolgozottabb "környéket" észre lehessen venni. Egyébként este is szép. :) Az állat kert is nagoyn jó pár éve újították fel, nekem nagyon tetszik^^ A vidámparka viszont egy pillantást se vessetek mert szerintem 30 éve nem nyúltak ott semmihez.... úgyhogy... az messze le van maradva
A TV-toronyba természetesen érdemes elmenni, egy szuper élmény, bár mi inkább télen szoktunk menni. (nem tudom miért x) ) De biztosan nyáron is ugyan olyan jó és magas és szeles a kilátója xD
A Zsolnay múzeum ugyanúgy nagyon szép(bár még ott sem voltam*szégyelli magát*) De vannak zsolnay cuccaink, és szerintem egy nagyon szép kiállítás lehet.
A Mecseken van egy Tubes nevű kilátó, ahonnan rettentően szép a kilátás.
Ha túrázgatni szeretnétek, akkor ajánlom a Mandulástól a Remete rétig való utat. Pár km de szerintem nagyon jó és kellemes az erdőben a séta. A réten lehet szalonnát sütni meg ilyenek,a manduláson meg van egy játszótér is^^

Na ezeket tartom érdemesnek^^ Meg mondjuk még minden mást Habár elég durva mert most mindenhol túrják a földeket, mert jövőre ugye EKF-es város vagyunk. Tehát van még kérdés Aizen?^^ Szívesen segítek:)

Egyébként erről a szájbergyerekes kajáról még nem hallottam xDxDxD
 
*Légy bolond és vidám, mert mint tudjuk, a hülyeség fertőző!* :D
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-07-07 23:34:09