beküldve: 2009-07-19 18:57:25
(#796)
Fiszi
[ Megszállott ]
Szerencse, hogy Ripet alapból könnyű fiúnak nézni....de majd egy kis szemfesték talán segít.
gondoltam rá, hogy csinálok puskát, de volt otthon ez az "eredeti"kovás pisztoly, ami a méretét leszámítva eléggé hasonlít. A haj kissé rövid, igen, de legalább a színe jó: mert a barna ugye majdnem fekete .
A láncot pedig, hajaj, zsugorkából kéne, ami azt jelenti, hogy venni kéne azt is.....
Luke-nak is akarok öltözni, ott a fiús külső kimondottan előny, , de még mindig nincs szőke parókám. Mivel a tábor elmaradt, a pénz egy részét talán befektethetem...és akkor jövőre még Integra is lehetek.....
A fanart pályázatra is őket rajzoom, és talán Schröt, ha sikerül, a vázlat egyelőre kissé nyálasan néz ki, dde vicces lenne, ha sikerülne. Na majd később megpróbálok passzolni róla valamit.

És legutóbb is Hellsingeset álmodtam, ez már kóros, de jó. Alucard voltam, aki mint a Rocky Horror Picture Show szereplője lépett fel. Érdekes

Dzirun: mikor megláttam azt a képet, az asztalra borultam....
 
Jigsaw azért a kedvenc sorozatgyilkosunk, mert egy megleckéztetős móka kedvéért képes fölvásárolni a fél Praktikert.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-07-19 18:58:04