beküldve: 2009-07-31 22:47:12
(#2066) Válasz Kiome (#2064) üzenetére
Nagashi
[ Megszállott ]

az hogy hol van a csaj az adott képen,mindegy, kómás,fordítva van a szájában a fogkefe, ennyi a lényeg

Látod, ez egy jellemző vonás, és ezt lenne jó érthetően bemutatni.
azt meg hogy milyen a karakterem még 20 oldalban sem tudom megmutatni neked,mert nem egy egyszerű sablonos személyiség.

Nem is abban a pár panelben kér az olvasó életrajzot, de érdemes megmutatni, amit egyelőre tudnia kellhet, tehát hogy a karakter nehezen kel és morcos. De ez nem derült ki, a szereplő gyönyörű arccal, könnyen és tisztán gondolkozva, egy kiadós ásítás nélkül felkelt és elkészült.
bocsi de a csaj most éppen tahó lesz!

Nem azzal volt baj, hogy a csaj tahó.
az érvem pedig helyes volt, mivel az adott 2 oldalból nem írhattál ilyen kritikát, mert ennyiből nem lehet semmit megállapítani

Megállapítani? Mit? Most sem jelzed, hol tartunk...
Én nem az egész mangát vagy a te egész tehetségedet kritizáltam, hanem az oldalakat, amiket mutattál. Az megy két oldalból.
és azért mondtam,hogy olvass bele a többibe,mert úgy látom nem tudod elkapni mások gondolatritmusát.

Hadd ne az olvasónak kelljen rohangálni a szerző gondolatai után.
Amit a monológos művészünknek mondtál,az is hülyeség és kötekvés, olvasd el az Ai-ren című történetet, vagy a művész hasonló típusú alkotásait.

"Ai-ren című történetet." Történet. A lenti novella nem történet, ahogy emlékszem, egy szobájában ücsörgő, gondolataiba mélyedt kamaszról van szó. Nem azt mondtam, hogy belső monológból vagy belső narrációból nem lehet képregényt készíteni, csak azt, hogy a lenti történetben nincs mit ábrázolni. És ha a kép ennyire érdektelen a lényeghez (itt a szöveg) akkor nincs sok értelme képregényben elkészíteni, jobban passzol hozzá a novella.
(Hasonló történik a Bakuman elején: [Link])

Jah és egy igazi művész nem zárkózik el az új ötletektől és mindenben a lehetőségeket látja

[Link]
Lehetőségek vannak, műfajok és megvalósítások meglepő kombináció léteznek. Pusztán rávilágítottam, hogy némelyik kombináció nem feltétlenül működik jól. Próbáld eltáncolni, hogy "cukkini". Érted mire gondolok.

olvass bele a többibe mert úgy látom nem tudod elkapni mások gondolatritmusát.

A többi olvasónak is ezt mondod majd?
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White