beküldve: 2009-08-09 21:29:18
(#2148) Válasz Holci (#2147) üzenetére
Nagashi
[ Megszállott ]
Nem gyerekeskedem ahhoz már öreg vagyok.

"Rajzolj jobbat" igenis gyerekeskedés.
Persze a jóbbtól nem szégyen tanulni de attól nem fogadom a kritikát aki csak a száját jártatja de nem tud felmutatni mást mint pár vacak warkraftos rajzot.Közben meg szórja mindenkire a rosszabbnál rosszabb kritikát.

Rossz kritikát? Tán valamiben tévedtem? Vagy bunkó lettem volna? Nem. Aki nem tud lenyelni valamit, az te vagy.


Múltkor is fikáztad Kiomét

Fikázás =/= kritika.

de nem tud felmutatni mást mint pár vacak warkraftos rajzot.

Neked meg két oldal mangád van a neten, és ettől alapvetően feljebbvaló lennél?


a profik is csak attól fogadják a kritikát aki már lerakot valamit az asztalra.

Tényleg? Szóval szerinted az összes filmkritikus egyben rendező, az összes étteremkritikus pedig nem csak újságíró, hanem szakács is, ha jól értem.


De ha neked annyi időd van hogy egész nap csak a netet bújod forrás adatért és hogy véleményezed a munkákat akkor mikor alkotsz?Talán neked sem ártana a gyakorlás.

Ma kettő A4 lapot rajzoltam tele szemekkel és 3 női lándzsát tartó aktot rajzoltam képről. Nem bújom az egész netet források után, én a netről tanultam a képregénykészítést, és hasonló elméleti esszék nekem könyvjelzőben vannak/le vannak töltve/meg vannak könyvben. Talán te is beléjüknézhetnél. Segítene elkerülni az olyan hibákat, mint amiket felsoroltam.
és hogy véleményezed a munkákat akkor mikor alkotsz?Talán neked sem ártana a gyakorlás.

Gyakorlok eleget, kritikaírás pedig nem tart sokáig, ha már rutinból megy az embernek. Márpedig azért gyakorlok, hogy az én munkáimba majd ne lehessen olyan könnyen belekötni.

De ne hogy azt hid hogy felbszantottál csak véleményeztem a kritkát.

A capslock és a sértegetés egyértelműen a nyugalom jele, igaz.
Tuudom hogy ezt most nem nyeled le és készited a választ.

Te sem nyelted le az építő kritikát, én sem nyelem le a hisztidet.
BELBOSZANTANI

Szép szó.
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-08-09 21:36:52