beküldve: 2009-08-28 18:07:18
(#347)
Szederinda
[ Rászokóban ]
Ruróni Kensin 2-3. --> Továbbra is nagyon tetszik, kezd beindulni a dolog, és egyre érdekesebb lesz. Kenshin meg annyira imádnivalóan van megrajzolva, amikor azt mondja, hogy "Oro".

Tarot Café 1-2. --> Na igen, kicsit le vagyok vele maradva, hiszen elég régen adták már ki. Gondoltam, hogy tetszeni fog, de hogy ennyire, azt nem! A grafika annyira gyönyörű, hiába a koreaiak tudnak valamit. A sztorik is jók, bár kicsit sajnálom, hogy mindegyik ilyen szomorú, legalább 1-2 történetnek lehetne boldog befejezése.
A pasik kicsit (na jó, nagyon) nőiesen vannak megrajzolva, de ettől függetlenül nagyon helyesek.

Magányos csillag --> Yaoi animét láttam már, nem is egyet, de mangához még nem volt szerencsém. Azt kicsit sajnálom, hogy cenzúrázva van, de hát ez van...
A történet tipikusan yaois téma, de aranyos, kellemes. A grafika nem a legszebb, van amikor nagyon helyesek a srácok, de néha tök rondák.
Nagyon remélem, hogy még sok-sok yaoit adnak ki magyarul is. (köztük néhány kedvencemet is, amiket animében már láttam :P)