beküldve: 2009-09-03 18:28:20
(#28495) Válasz Yaven (#28494) üzenetére
Háté
[ True mangafan ]
Yaven: Nem majdnem, hanem konkrétan... Sok egyéb elem tovább fokozza ezt az érzést (konkrétan van itt energiaitaldobozgyűjteménytől kezdve törött, javításra váró gitáron át minden... Mozdulni alig lehet. De természetesen Feng Shui szerint van elrendezve minden, nehogy megakadjon a negatív energia a régi bukósisakomban), szóval az ember tényleg úgy érzi, mintha a szoba még nem épült volna fel félig, vagy már félig leomlott volna.
Én kértam apámat anno, hogy legyen szíves, és fúrjon nekem be csavart, de amikor meglátta az első wallscrollom (Near & Mello, meg Light, a 10. volume borítójának kicsit editelt verziója, óccsóér' jutottam hozzá, örült is a Niörfan fejem), ő elpártolt az ötlet mellől, én azért oldottam meg magamtól. Meg is látszik, mint ahogy írtam korábban...

A másik kettő wallscrollom közül az egyik egy totál semmitmondó, unalmas Bleaches, Ichigoval, meg a többi idegesítő főszereplővel (egy Ichimarut, Grimmjózsit, Kyourakut vagy Ukitaket ábrázoló cucc pedig mennyivel jobban mutatna...), ezt is óccsóér sikerült megvásárolni, a harmadik pedig egy házi gyártású darab, egy hibás wallscrollt vásároltam meg nagyonóccsóér (700 HUF) egy sráctól, amiből kiszedtem magát a textilt, aminek a világos hátuljára rajzoltam egy -korlátolt képességeim miatt- megkérdőjelezhetően sikerült alkotni egy Gintokit, és most ő figyel az ajtó mögül, ahol csak én látom. Másnak nem is ajánlom, de totál Gintama freakként nem élhetek Gintama wallscroll nélkül...
De ha már ilyen kedves kérdést kaptam, akkor lehet visszakérdezni? Mert már csak illemből szokás, de még ráadásul érdekel is. Már ha nem tabutéma... .__.

//Kisregény, bwahh... //

 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-09-03 18:29:24