beküldve: 2009-09-04 21:48:29
(#28609) Válasz Shaun (#28607) üzenetére
Háté
[ True mangafan ]
Természetes, hogy nem... Én sem találtam annak, még csak viccelődni sem akartam. Soha nem akarok amúgy...

De nem direkt csinálom, amikor direkt próbálok vicces lenni, az sooooookkal rosszabb, de ilyen ritkán van, és akkor sem fórumon.

Egyszerűen ilyen vagyok, képtelen vagyok egy feltett kérdésre normálisan válaszolni.
Mindenesetre díjazom, hogy ezt így közölted velem, de tenni nem sokat tudok ellene, maximum egy bocsot tudok mondani.

Yaven: Köszönöm szépen. Mondjuk a fát még nem volt időm feldíszíteni, hogy teljes legyen az élmény, de így is megvan a karácsonyi hangulat a bejgli finom illatával.
A nickem egy végtelenül hosszú történet. Annyi a lényeges belőle, hogy elrángattak engem (avikingdetblekksátánelborults ötétmetál fant) egy diszkós házibuliba, ahol szólt a Hárdteknó. Volt egy részeg srác, aki a nyakamba borult, és mondta nekem, hogy "ez hárdteknó, b_zdmeeeg...", aztán pedig lefordult rólam hányni. Ez olyan mély hatást gyakorolt rám, hogy ez, és még pár dolog arra vezetett, hogy Hárdteknó néven nyomuljak.
A teknózenét magát ki nem állhatom.
 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-09-04 21:53:26