beküldve: 2009-09-06 19:04:00
(#547)
Morduk
[ True mangafan ]
Én is véleményeznék néhány játékot (2 játék) amit lehet valaki ismer valaki nem, nem manga illetve ilyesmi műfajú játékok lesznek, de ez majd úgy is kiderül:


1. Portal: Megmondom őszintén ettől a játéktól kiráz a hideg egy elég furcsa játék a neve miatt is (Portal) ez inkább logikai játék ami abból áll hogy végigmész a pályán a végén egy főbosz és vége is ending juhú vége és ennyi... Elég sablonos tehát, illetve csak egy fegyverünk van egy portal nyitó ami az elején tök jó meg tök szép da aztán már elég unalmassá kezd válni... De van persze pozitív vélemény is: a grafika... Gyönyörű a grafika már-már valóságosnak tűnő játék... Hát így ennyit először elég nehezek a pályák szóval ha nekikezdtek jó gondolkodást hozzá...


2.Team Fortes 2: Ez a játék nekem elnyerte a tetszésem multis a játék több karakter illetve cast medictől kezdve egészen a heavyig azon túl ügynök vagy bazókás szóval majdnem mindenből van igény. Vannak mindenféle feladatok cuccokért vagy jobb fegyverért vagy bármi segédeszközért... Aki nem jött rá annak elmondom hogy FPS a játék illetve a grafikára rátérve "rajzfilm" stílusfélesége van.... Nah hát így ennyit erről is megéri vele játszani egész jó kis feladatok vannak (csak hogy említsek egyet: Capture the flag (nah jó ez kicsit sablonos de a jóknak nem tudom a nevét))...
 
Lolli pop, lolli pop, oh lalilali pop, lolli pop, lolli pop,oh lalilali pop!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-09-06 19:05:24