beküldve: 2009-09-18 16:27:42
(#29198)
Denem55
[ Új arc ]
Sziasztok!
Képzeljétek ma, mikor berontottam a tornaöltözőbe és legújabb (hülye) szokásomhoz híven elordítottam magam, h konnichiwa! egyszer csak lerohan két csaj:
-ÁÁÁ te köszöntél japánul? Aniemfan vagy? ÉÉnis! ÁÁÁ

Elég fura alakok voltak (komolyan mintha legalábbis conra indultak volnaXD mondjuk nekem nincs bajom velük). Osztálytársaim teljesen kiakadtak, mikor msncímet cseréltünk, h ezek milyen lúzereknek néznek ki meg iylenek T_T azt mondták rázzam le őket, mert úgy tudják a kettőből az egyik csaj leszbi (hát most egészségére, ha úgy szereti nekem nyolc, míg rám nem mászik, mondjuk így utólag tényleg gyanús volt a kiscsaj... namindegy), és mert bohócnak öltöztek...
De szerintem aranyosak! Eddig is láttam már őket a suliban, és tökre bejött, h ilyen egyszerűen haverkodnak, meg engem eleve vonzanak a furafazonok...
A barátaim viszont annyira kiakadtak, mintha legalábbis a harmadik világháború forradalmi teveiről beszéltünk volna... Tökre rossz, h így álltak hozzá... Szerintetek ha nem beszélek nekik a két lányról megbékélnek? Ha hagyom, h a csajszi felvegyen msnre akkor jóldöntök? Uhh ez most így olyan hülyén hangzott... Bocs a síránkozásért mindenkitől, nem szokásom, ez most csak úgy jött, mert a matek meg kémia órán is ezen gondolkodtam