beküldve: 2009-10-09 22:56:41
(#29489) Válasz Yaven (#29485) üzenetére
Ana-chan
[ Gyalog ]
Semmi gond^^
Bár a yaoi fangörlségből már átcsúsztam a fanatikus manga olvasó kategóriába... - manga otaku vagyok röviden...
Lányos fiúk --> öcsi fétisem van...Jelentése : obszesszíven vonzódom az ideális esetben ásziai, meleg, lányos és lehetőleg tinédzser korú fiúkhoz NŐVÉRI szeretet által vezérelve...
( ami a leghihetetlenebb, hogy ismerek egy japán 15 éves srácot, aki 'yaoi fanboy' és tiszta lány, ha a képére nézel... )
Yaoi --> meg kell találni a jó mangakát^^ Szerencsére vagyok olyan fanatikus, hogy keressem...
A Kire Papa - t csak animében láttam, úgy még tetszett is valamennyire...De inkább a történet volt 'cuki'...
Manga --> Hát..mi számít normális mangának Akkor kezdtem ezen a nézőponton túllépni, amikor belekezdtem az első gag mangámba...A grafika olyan borzasztó, h a szöveg poén faktorja nélkül sírnék tőle
Mondjuk a 'global mangá' - kon még most sem tudtam túltenni magam...Szóval van aminek annyi köze van a mangákhoz, hogy az alkotó olvasott néhány Tokyopop kötetet...
Persze vannak kivételek is, de az ritkább...
 
Reading List - 70 manga...Még 30 és megdöntöm a 100-as rekordot!! ( 200 felett hivatalosan is otaku leszek? oO...XD )