beküldve: 2009-10-11 00:21:16
(#29526) Válasz Yaven (#29524) üzenetére
Ana-chan
[ Gyalog ]
A Higurashi - t animeként kezdtem el nézni anno, de ez is úgy járt, mint a többi - valahogy megfeledkeztem róla XD
De a mangába éppen ezekben a pillanatokban kezdtem bele - bár az Onikakushi egyelőre kicsit uncsi, mivel kb. annak a végéig láttam az animét is...

Az Umineko, mint Higurashi crossover? Láttam, hogy van ilyen is, de nem ismerem egyébként...

Nah a Blood+ az, amit Oroszországtól kezdve már nem követtem Ott nálam 'szappanoperásodott' a történet és feladtam XD
Ettől függetlenűl egy nem - animés és mégcsak nem is képregény rajongót Blood+ fanná tettem Azóta olvassa a mangákat és nézi az animét is ( Rossz hatással vagyok a környezetemre )

Hehe, van egy nagyon kedves barátom, aki szintén re-olvassa a mangáit XD És mindig nyüstöl, hogy én is olvassam őket - a Kuroshitsuji - ra mondjuk már rábeszélt Viszont a Shi ga futari wo Wakatsu made - t és a Shibatora - t meg én ajánlottam neki
( És megjegyezném, abszolút nem yaoifan, mecha - t is néz - amit én inkább kerülök - valamint ő inkább animés...MÉGIS szinte tesók vagyunk... )
 
Reading List - 70 manga...Még 30 és megdöntöm a 100-as rekordot!! ( 200 felett hivatalosan is otaku leszek? oO...XD )