beküldve: 2007-03-26 22:39:43
(#7) Válasz Loona (#6) üzenetére
Csi
[ Új arc ]
hmm... Ai no kusabira visszatérve... igen ez a baj az OVA-val... de én mióta szembetalálkoztam az eredeti történettel... az OVAval az a baj hogy sokkalinkább BDSM (na jó... ez azér dúrva jelző erre ^^") elemeket tartalmaz, pedig a történetből kiderül hogy kedves kis ukénk bizony egyáltalán nemvan sanyargatott pozícióban XD.

Enzaial nem maradtál le semmiről... és a Legend of the blue wolvessal vagyok úgy, hogy elég volt az amennyit hallottam róla XD bőven elég...

Őszintén szólva szorlut belém annyi perverzió hogy nem riadok vissza az SM cuccoktólsenem... szovval nem akadok le ^^ különben is XD néha meg kedvet kapok Ayano Yamane híres (hírhedt?) alkotásához - Finderhez - is ^^

*hentai* a shota is jöhet... egészen amíg nem túlontúl dúrva a korkülönbség és amíg a kölyköt nem öltöztetik női ruhába XD

Jajj.. amúgy látta valaki az Okane ga Nai-t (No money?)... nekem az anime verzió állati nagy csalódás volt...
csak nekem tűnik fel, hogy mostanság nem tudnak jó yaoianimét gyártani???
mind1.... maradok a régieknél... és imádom továbbra is Kodaka-senseit XD
Jah és aki bírja a hülyeségeket, az idióta poénokat olykor olykor elég...khm... naturális elemeket ^^ az feltétlenül nézzen utána Ougi-sensei alkotásainak XD... megéri
 
YAOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!