beküldve: 2010-03-26 18:03:47
(#1366) Válasz Horsee (#1365) üzenetére
Lumana
[ Addiktgyanús ]
Erre gondoltam. Ne haragudj.
*Szipszip* na sebaj, nekem az amcsi borító is tetszik... najó nemigaz, de ez van
Amúgy júniusban jön a kövi kötet! <3 Már nagyon várom, mert sokkal jobban tetszik ebben a formátumban a történet. Az anime nem volt tökéletes sztem, a manga pedig túlságosan a moe mániára épít, szal marad nekem a regény

Viszont, ha beéred, ordítasz majd a folytatásért...
Milyen igaz... már vagy 100x majdnem tovább olvastam OneMangán... de egyenlőre kitartok Amúgy az Eyeshielddel is ez a bajom, Te hogy bírod ki hogy ne olvasd el a végét?

Nekem tetszik. Nehéz belőni, de kicsit olyan, mintha a Soul Eatert összegyúrnád a Dragon Ballal. Egyébként az első kötet eladó, mert kétszer van meg. Megrendeltem, de nem jött meg (többhetes késés). Megrendeltem mégegyszer, aztán pár nap eltéréssel megérkezett mindkettő. Durvajó! 2000-ért odaadom, annak ellenére, hogy 11 dolláros manga. Szóval ennyiért nem nagyon lehet beszerezni itthon.
Egyenlőre azt kéne kifizetnem ami majd jövőhéten érkezik, meg ami utánna, szal akármennyire is tetszik az ár, inkább spórolok a Vagabond meg Eyeshield kötetekre Bocsi
 
lumana.wordpress.com