beküldve: 2010-03-29 16:45:31
(#1372) Válasz Lumana (#1371) üzenetére
Horsee
[ Megszállott ]
34esnél vége? Eljutnak a Christmas Bowlra? Ilyen hamar!? Hm.. és mi van abban a maradék 3 kötetben? El ne mond! Mostmár kivárom

Akkor fedje jótékony homály.

[...]bár lehet hogy inkább neten elolvastatom az Öcsémmel az egészet én meg beszerzem franciául a sorozatot!

Hehh, hát lehet, hogy jobban jársz.

Tudom, tudom, de egyenlőre nincsenek betervezve, még nagyon sok cím áll előttük a listán, plusz ha el is érek hozzájuk csak részletekben tudom majd megrendelni a sorozatokat, szóval addigis szurkolok, hátha kiadják angolul is őket.

Hát igen, nekem is van vásárlási sorrendem (az már más kérdés, hogy rendszerint mindig variálom az aktuális rajongás hevében. )

A rajzolással nem lenne baj, sztem elég shounenes, de a sztori elég hosszú, szal együtt kell érezni Goroval (jó néha engem is idegesít :P) vagy legalább a sportot szeretni kell ahhoz, hogy kitarts végig a mangával. Amúgy engem pont az első pár kötet fogott meg, azért olvasom, nézem még mindig
Jó lenne ha valamilyen európai kiadó venné a bátorságot és megvenné, esküszöm kapásból nekiállnék és megtanulnám a nyelvet! xD

Múltkor én is erre gondoltam. :) Aztán meg arra, hogy beszerzem japánul és, mint a hieroglifa tanulmányozói leülök és addig nem nyugszom, míg ki nem találom, mit takar az a sok kana és kanji. :)

Ajj, még a főszereplőt megértem, hogy nem kedveled, Mihashi a kis vinnyogós, de a többiek olyan.. aww :3
Sejtettem néha hogy nő a rajzoló, a karakterek miatt, de a túl részletes játékmenetek mindig elbizonytalanítottak. Köszi az infót

Na igen, leginkább a főszereplő irritáló, de az olyan szinten, hogy elmegy az ember kedve az egésztől.