beküldve: 2007-03-30 09:56:11
(#23) Válasz pansy (#21) üzenetére
kriptonima
[ Új arc ]
Csi, ne izgulj, ha meglátom Bohra könyveit a polcon, akkor olyat sikítok, hogy arra tuti felébredsz. XD
Én is, valószínűleg akkorát, hogy a holtak is felébrednek...
Az első Bohra mű amit olvastam azt hiszem a Three Wolves Mountain aztán a Fingertips Love volt, a kedvencem tőle a Whisper sorozat (The Future I Whisper to You/Kimi Ni Sasayaku Mirai)

A Kusatta OVA kritikán alulira sikeredett, sajnos.
Yuzuha Ougi, hmm...szerettem, hogy a DramaQueen volt olyan bátor, hogy nem változtatott a sztorin (a fiatalabb testvér 17-évesként szerepel; DMP/Juné általában 'följavitja' :PP a szereplők korát), sőt teljesen cenzúrázatlan XD

Én sajnos nem látok esélyt arra hogy a közeljövőben kiadjanak magyarországon BL mangát, mégcsak nagyon gyenge BL-tartalommal se, egyrészt a magyar társadalom nagyon éretlen (csak vissza kell olvasni a topicban), és biztos nem fogadná el a többség. Plusz, igaz, hogy nagyon sok rajongója van a műfajnak itthon is, de az a 'sok' még nem 'elég'; szerintem a példányszám amit el tudnának adni a kiadási költséget se fedezné (hát még a licenszet...) persze én lennék a legboldogabb ha mégis, de nem sok esély van rá...
 
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-03-30 09:59:08