beküldve: 2010-08-25 15:05:03
(#1290) Válasz Sena (#1279) üzenetére
Dark-san
[ Addiktgyanús ]

Ok az amerikai sorozatokra: népszerűségnövelés és műsoridőkitöltés


Hát, a nézettségi adataikban az első öt népszerű műsor között egy élőszereplős műsor sincs, úgyhogy ezzel szépen megbuktak. (Bár azt nem tudom, hogy direkt csak animékről készítettek-e ilyen felmérést, vagy az összes műsorszámukról.) Amúgy ahogy itt is említették, ezek is csak ismétlések (és azt is erősen megkérdőjelezem, lásd fentiek, hogy olyan sok új nézőt hoznának az adónak), ilyen erővel animéket is ismételhetnének, legalább megmaradna az adó lényege. Komolyan, minek még egy gagyi adó a már meglévő ötven mellé?
Az új animék pedig már rájuk férnek, én sajna már teljesen leszoktam az Animaxról, semmi érdekes újdonság nem lévén.

Az elmaradó premierről meg csak annyit: nagyon érdekes, hogy mindig csak a Sony csatornáinál van ilyen gubanc. Egyáltalán, ha még nincs tisztázva a jogi oldala a vetítésnek, minek kell bejelenteni a dolgot? Mondjuk, technikai szempontból az AXN-nel sincsenek toppon.
 
Az optimista azt hiszi, a létező világok legjobbikában élünk. A pesszimista attól fél, hogy csakugyan abban élünk.