beküldve: 2010-10-18 16:07:35
(#599) Válasz Horsee (#598) üzenetére
vadooc
[ Megszállott ]
Az oldalak tükrözöttek, a kötetek rövidebbek-hosszabbak az eredetinél (épp milyen kedvében volt a Dark Horse) és teli van szlenggel.


Te tudod hogy hogyan kapja a Dark Horse a japánoktól a reprót?
Csak mert pl amikor megkérdeztem hogy a Shirahime nagyalakú lesz e (mint az angol HC verzió) vagy pedig kicsi akkor én ezt a választ kaptam a Mangafantól: attól függ hogy hogy küldik a japánok.
Ebből kiindulva szerintem fejre is állhat egy kiadó hogy mit akar ha nem olyan anyagot kapnak a japánoktól. (ezt a rövidebb-hosszabb témára értettem)


A legújabb kötetet meg 20(!) dollárért akarják adni (240 oldalas, normál méret). Na menjenek a...


Nem normál manga méretű, hanem oversize (gondolom az eredetivel megegyező). Persze ettől függetlenül szerintem is sok a 20 dollár érte.

szerk.
Csaba:
Már több fórumon is olvastam a kérdést miszerint mikor jelennek meg az új bejelentések. Mindenhol ugyanaz volt a válasz: Animekarácsony/karácsony. (persze nem ugyanattól az embertől)
Szóval az lenne a kérdésem hogy mi a hivatalos információ?
Biztos hogy kijön mindegyikből az 1. kötet idén karácsonyra vagy pedig "csak" remélitek hogy kijön és igyekeztek.
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~
moderátor
Szerk: 2010-10-18 16:25:30