beküldve: 2010-10-23 23:39:01
(#1332) Válasz LazaRé (#1330) üzenetére
vadooc
[ Megszállott ]
hogy letegyem a fenekm a tv elé animaxot nézni a logón és a reklámokon kívül 90%-ban nem animét kapok. Ez persze lehet az én hibám, hogy szar az órarendem, túl pedálozós szakra járok, de én nem azt a szolgáltatást kapom, amit várok... ne adj Isten elvárok.


Innentől kezdve azt kell hogy mondjam hogy egyéni szociális probléma hogy 20 évesen nem vagy képes beosztani a saját idődet. És ezt úgy jelentem ki, hogy megnéztem az Animax műsorrendjét. Te is ezt tetted? Vagy netalán csak a levegőbe beszélsz mindenféle ostobaságot?

Hétköznap este 8-11-ig animéket vetítenek, ha jól gondolom ezt nevezik főműsoridőnek! Ha hétköznap este 8-ig a suli padja mögött ülsz akkor megértem hogy nem tudod nézni...
Érdekes hogy én mindig meg tudtam az ilyen problémát oldani 18 év alatt is. Ráadásul általában este tanultam, mert jobban fogott akkor az agyam, de ettől függetlenül ha volt olyan műsor amit meg akartam nézni tudtam úgy rendezni a napomat hogy meg is tudjam nézni. Persze biztosan csak én vagyok ilyen csodabogár....

Hétvégén pedig 8-9-ig, majd 11-től végig animék mennek. 6 órás műsorból 2 óra élőszereplős, 4 órában pedig anime megy. Bocs, de ez közel sem azt jelenti hogy többségében nem animék mennek a csatornán...

Az hogy te általában pont akkor ülsz a tv elé amikor nem animéket játszanak egyéni probléma. Könyörgöm 20 éves vagy, oldd meg a problémákat ne pedig nyafogj!


Andicilin:
Ha jól tudom a Sony tulajdona az AXN (és alcsatornái) is, szóval van hol élőszereplőset játszani.
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-10-23 23:44:14