beküldve: 2010-10-24 01:32:57
(#1335) Válasz vadooc (#1334) üzenetére
LazaRé
[ Gyalog ]

-sóhaj - rendben úgy mondom, hogy te is értsd
Azt szeretném megérteni, hogy HÉTVÉGÉN, amikor az emberek úgy általában és köztük én is gyakrabban leülnek este tv-t nézni, úgy hogy nézik is, nem csak megy, hogy legyen valami kikapcsoló háttérzaj az egész napi gürcölés után, akkor a hétvégi, esti főműsoridőben MIÉRT NEM animét adnak egy anime csatornán? Ez lehet, hogy egy ici picit jogos és nem fanos hülyeség, amivel nap, mint nap harcolnod kell és amitől szegény pici vállad már oly nehéz... Egy néző vagyok, ill. potenciális néző, mert a mostani műsorszolgáltatás alapján a csatorna engem nem fed le, ha ez így marad akkor sincs semmi, nem nyílik ketté a mennybolt, nem megy tönkre az animax és én se sírom álomba magam, csak LEHET, hogy ezzel NEM CSAk én vagyok így. Szóval ha bennfentes vagy esetleg használd ezt fel és kezdeményezd a megfelelő embereknél, hogy ugyan csináljanak egy felmérést, hogy mégis a nézők, mihez hogy viszonyulnak. És mielőtt ezt is félreérted ez nem azt jelenti, hogy MOST az ÉN kedvemért uccu neki. Nem tudhatom, milyen az animax nézettsége, vagy a vitatott (legyen általam vitatott) amcsi filmeké az animaxon belül, lehet tök mindegy, mert így is nézik elegen, de ha ne adj' Isten nem, akkor meg lehet lehetne kombinálni kicsit a műsorral. És ezzel részemről is le van zárva a téma.