beküldve: 2010-10-27 22:32:55
(#604) Válasz Zuki (#601) üzenetére
Merchior
[ Megszállott ]

Metin 2 hmm... Néhány napig volt hozzá szerencsém. De aztán arra jöttem rá, hogy az egyik legnagyobb baromság a világon. Ne felejtsük el, hogy valószínűleg csak egy ember van még rajtam kívül, aki így gondolja, nem akarok senki szívébe gázolni. De ezt a témát illetően nekem az a véleményem, hogy rengeteg más tevékenység van, amivel el lehet tölteni Hasznosan az időt, és nem egy virtuális világban pazaroljuk számomra értelmetlenül és/vagy érthetetlenül. Én megpróbálok valódi emberekkel kapcsolatot teremteni, és nem "érzelemmaszkokkal" hülyéskedni.... Meg virtuálisan összeházasodni.... Csodálkozva tapasztaltam, hogy van aki a "Mire való az élet?" kérdésre a "Metinezésre!" választ adja. Talán kicsit rózsaszín most ez a szöveg, mert én is négy fal között töltöm a délutánjaimat, de zenét hallgatok, dobolok, olvasok, talán néha tanulok, esténként meg a barátaimmal társalgok....



Amúgy ha már játék, akkor Fable 2, F1 2010, SW: The Force Unleashed 1 (és majd a kettő is, ha megjelenik) most a kedvenc. Meg a Naruto: Ultimate Ninja Storm 2-re várok még