beküldve: 2010-10-28 12:09:08
(#605) Válasz Merchior (#604) üzenetére
Zuki
[ Új arc ]
Kedves Merchior!
Teljesen egyet értek veled abban hogy az élet nem arra való,hogy reggel leülj és ájulásig tolj egy játékot!De pl én a metinen találkoztam a mostani legjobb barátommal igaz van köztünk párszáz km de rendszeresen találkozunk és a játékba "ápolgatjuk" a kapcsolatunkat melette persze telefonon és skype-on.Hidd el nekem is megvan azokról az emberekről akik a való életüket eltaszitva sem időt sem pénzt nem sajnálva alakitsanak ki egy könnyen megszerezhető "életet"!Az lehetsz aki akarsz lehetsz gazdag és vezető csöpöghetnek utánad a csajok,de ezt csupán az teszi meg akinek nem ér szinte semmit az élete....
Én jelenleg 2 gyermeket nevelek egésznap teszem a köteleségemet amit egy feleségnek és anyának kell és valjuk be nem könnyű az élet... Mindenkinek kell egy kis álomvilág valaki MMORPG-n játszik van ki dobol rajzol olyan is van aki alszik egész nap.Ezeknél a játékoknál is a mértékleteség a legfőbb dolog mert könnyen át lépni azt a bizonyos határt.Van pl egy ismerősöm tipikus kocka felkel tel kikapcs ajtó bezár kóla cigi kéznél és leül Metinezni (bár ő priváton nyomja) hajnal 3-4 ig és van hogy délbe kel,(megjegyezném neki is van 2 gyerkőc,akit a jelenlegi életársa gondoz).NA EZ NEM ÉLET!!! Sőt felháboritó
A lényeg hogy részben igazad van de másrészt valaki nem tud dobolni és éppen azt gondolja baromságnak...most ne érts félre,de nem vagyunk egyformák!
Pusziii