beküldve: 2010-12-28 14:45:06
(#155) Válasz Andicilin (#152) üzenetére
Ootani Atsushi
[ Rászokóban ]
Ehhez hozzászólnék mert tele van okos dolgokkal.
először is: nekem is furcsa volt...16-17 kötet és csak 24 rész, ez azért debil...mindig sokkal több rész szokott lenni, tele fillerekkel meg minden.
Ami a játéktermit illeti, éreztem hogy valami kimaradt, mert azt vártam, hogy ők is lemérik magukat, de aztán kimarad..furcsa volt
Nekem az volt az furcsa, hogy az animében már nagyon az elején kiderül hogy tetszik Risának Ootani, és csomót próbálkozik, annyit hogy az már unreális. Lehetett volna hogy összejön Harukával vagy jobban kavar vele, vagy ilyesmi.


Ami Kohorit illeti, Én még bedobtam volna az animében valami szerepleíró részt is, mert csak annyit tudunk meg róla, hogy hol dolgozik, milyen magas, és hogy Umibouzu (Jólírtam?)rajongó...
Az utolsó előtti rész egyébként nagyon tetszett, az utolsó olyan levezető, onnan is hiányoltam Kohorit, mert Risa csak úgy otthagyta a bulin, és felszívódott

Ami még nagyon tetszett: Maity!!! Király volt bedobni egy ilyen karaktert, aki tanár, mégis ilyen emberséges...talán azok a részek voltak a legkidolgozottabbak amiben akciózik...egyszóval nagyon menőőő
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


De azt még megjegyezném, hogy tetszett ez a bejegyzés. Nem árult el semmit, mégis megerősítetted bennem azt az érzést, hogy ezt a mangát MEG KELL VENNEM!
Tehát köszönettel is tartozom^^

Szerk.: Sokfelől hallottam a bűvös 17. kötetről, most megpróbálok utánanézni jó?

*Felesleges idézet törölve. A moderátor*

 
"A metafizika az, amikor egy vak ember egy sötét szobában keres egy fekete kalapot, ami nincs is ott"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-05-12 00:15:33