beküldve: 2011-01-05 22:08:18
(#1686) Válasz Souichiro (#1683) üzenetére
DaViS
[ Gyalog ]


hát.Gantz: nekem viszont tetszett az anime és ezért kerestem fel a mangát , mert kiváncsi voltam és ááááá..eszméletlen ..de viszont az igaz ,hogy tényleg kezd ellaposodni
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
de azért remélem a vége ütős lesz

Tenjou Tenge :nos igen igazad van már a cél előtt álltak ..de viszont én meg annak örülök hogy szóltál hogy a Viz nekilát a mangának mert nagy célkitűzésem volt erre az évre hogy , hogy begyűjtsek jó néhány kötetet ..de akkor most várunk vagy esetleg másba kezdünk bele ..mert hosszú a lista

amúgy meg ..Air Gear : ha jól emlékszem az eléjén még elég elutasító voltál a mangával kapcsolatban ..nem igaz ????
erőteljesen gyűjtögetem az Air Gear köteteket is muszáj a polcomon lennie az összes kötetnek aminek azért messze a vége

REAL: legtöbbször csak olvasgatok az oldalon ...és igen emlékszem hogy Horsee felrakot két pikcsört az első kötetről ...és nagyon kíváncsivá tett..és a neten rákerestem én is ..

Wolf Guy - Wolfen Crest ( remélem jól írtam ) ????.... nagy kedvenc (volt)..a történet mintha kezdene kisiklana ..legalábbis számomra , egy ominózus jelenet túl pörgetése . már szinte túl kiemelése ..nem annyira tettszett ,de majd meglátjuk mi lesz a vége természetesen

én meg új sorozatok kezdésére gyúrok .
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-01-05 22:09:06