beküldve: 2011-07-20 10:22:39
(#1432) Válasz 屍鬼レゲ (#1429) üzenetére
Yuuki vampire *-*
[ Rászokóban ]
Teljesen igazad van az árak eléggé magasan vannak a mangáknál.De engem igazából az idegesít hogy 1 kis kulcstartóért kérnek 1300 ft miközben azok 300 ft érnek úgy kb.
Az Animaxot említve tényleg nagyon sok rajta az ismétlés ami engem is nagyon zavar.Miért nem lehet végig játszani 1 mesét???? Csak ennyi a kérdésem hozzájuk.Ezér nézem inkább az interneten az animéket,az animaxon 1 mesét nézek a Vampire knight-ot imádom csak 1 gond van vele nincs 3 évad.
Szerintem ne dobja ki senki se a pénzét mangákra vagy fancuccokra nem éri meg!!!A mangák,kötetek előbb vagy utóbb megfognak jeleni az interneten. A Nodame Cantabile 2011.07.21-kor vissza kerül az Animaxra de szerintem semmi értelme nézni mert úgy is abba haggyák.Nekem igazából van 8 kötetem amire 16.000 ft költötem de utána rá 2 hónapra megjelent az egyik kötet a neten amire 2000 ft költötem azóta nem költöm ezekre a pénzem mert úgy is fent vannak a neten legalábbis a többsége.Na szóval csak egy jó javaslat ne dobjátok ki a pénzt!!! Csak ha nagyon akarjátok az a valamit amit megrendeltek.
 
"Tőled jobban senki nem utálja a vámpírokat, mégis több vérre van szükséged, mint bármelyik más vámpírnak. Azt hiszem, te vagy a legvámpíribb közülünk"