beküldve: 2011-09-11 16:52:33
(#4100) Válasz Maryke (#4099) üzenetére
Shikaichi-chan
[ Gyalog ]
[Link] Alkotó kedvem volt...:P Tanító jellegű kritikákkal bombázzatok légyszi. Ja amúgy a keze azért olyan mintha mutálódott és a fejéheznőtt volna, mert píszt akart mutatni csak nem tudtam megcsinálni a kézfejét


Hmmm... nekem a feje kicsit fura, talán túl nagy O.o Túl széles (képzeld el, mintha nem lenne haja, és úgy megrajzolni a fejét, nálad így a feje formája jóval a haján kívül lógna) Szóval elsőnek egy kopasz fejet rajzolj, és arra építsd rá a haját, akkor elkerülheted ezt a hibát ^^ Utána később ki lehet radírozni/törölni a feje tetején lévő vonalat (mondjuk én nem szoktam digitálisan rajzolni, szóval annyira ott nem tudom, hogyan lehetne, de biztos van rá mód)
A másik, amit észrevettem az a kezei, jobban mondva a válla. Mondtad, hogy a bal kezét elrontottad, nehéz is kézfejet rajzolni, még nálam is gyakorolni kell ezt ^^" Nah szóval, a válla: a nyakától kiindulva egy íves vonal lenne, de nálad, mintha egy egyenes vonal lenne a válla.
Amit észrevettem tehát, hogy sok helyen a vonalak "folytatása" nem passzol, ha közben valami eltakarta (pl a haja a vállánál). Ezeket hasonlóan, mint a fejénél úgy tudod kiküszöbölni, hogy halványan a nem látszó helyeken is berajzolod a vonalakat, hogy biztosan passzoljon a folytatása. ^^
 
~Kimi wa dare da? Boku wa Lambo! Boku wa dare da? Kimi wa Lambo!~