beküldve: 2011-11-01 11:19:34
(#916)
Shikaichi-chan
[ Gyalog ]
Meg mikor elkezd énekelgetni: "Kimi wa dare da? Boku wa Lambo!" Tiszta aranyos ilyenkor XDD És lányként az is feltűnt, hogy a 10 évvel későbbi énje tök helyes *_*
Igen azt olvastam a Mondoban is, így elég fura, hogy csak úgy maguktól begyulladnak a dinamitok O.o

Én NANA-t pont nem néztem XD jobban szeretném magyar felirattal, mint szinkronnal, de felirattal sehol se találom O.o

Hát azért ezek közül amiket néztem nem volt mindegyik olyan jó... sajna... csupa új anime és manapság a színvonal sokszor csak a grafikába merül ki O.o
A Tegami Bachi eleinte jó volt, aztán befillerezték az évad végét és húzott rajta sokat...
A No. 6-nak jó története volt, de szokásosan hülyeséget csináltak a végéből, vagyis volt egy olyan fordulat, ami khm... nem akarok spoilert, de az FMA-ban ez simán szabály megszegés lenne... a halottak nem élednek föl, seholse!
Uta no Prince-sama... hmmm... jó, szerettem a poénokat, de ennyi... a végén lévő fordulat meg olyan egyszerűen meg lett oldva O.o
A Starry Sky meg csak egy bemutató volt a játékhoz ^^" sajna a játékot nem tudtam elindítani angolul O.o

Juuuj, hentelős anime O.o a Claymore-t de szerettem *_* pont az volt benne jó, hogy a főhősnek is potyogtak a végtagjai és nem volt szent és sérthetetlen, mint a legtöbb animében ^^"

Nah jó elküldöm most már, túl sokat írtam XDD
 
~Kimi wa dare da? Boku wa Lambo! Boku wa dare da? Kimi wa Lambo!~