beküldve: 2011-12-07 21:51:33
(#1)
Shikaichi-chan
[ Gyalog ]
Remélem még nincs topicja ennek a nagyszerű animének, elvileg nincs mert elég jól átnyálaztam a lehetséges topikokat (még az Off-ban is szétnéztem ^^)

Szóval...
Van itt olyan aki látta/olvasta az animét/mangát? Esetleg van akinek a kedvence is, mint nekem is? ^^ Aki eddig nem kezdett bele, annak csak ajánlani tudom ^^ Komolyan nemtől függetlenül bárkinek, mert a fiúknak is, lányoknak is bőven van itt érdekesség ^^ Hmmm... csajok, asszem nagyon nagy előnye felénk nézve az animének, hogy alig van lányszereplő benne, kb 90%-ban pasik ^^ a fiúknak meg... ott van a fordulatos akció, ami persze a lányokat is érintheti ^^ sokszor én is tűkön ültem, hogy mi lesz a folytatás O.O
Ami még erősség: komolyan igaza volt a Mondonak, hogy bevállalósoknak XD az animében kb egy kezemen meg tudom számolni az olyan karaktereket, akiknek nincs semmijen kattantsága (még nem néztem végig mondjuk, szóval nem ismerek mindenkit, max képről, szóval lehet később az ellenfelek már komolyabbak lesznek, de a főszereplők adják a hülyeséget XD). Csak, hogy párat soroljak: itt van pl Lambo (egyik személyes kedvencem XD), aki 5 évesként egy tehénjelmezbe bújt bőgőmasina XD 10 évvel idősebb énje pedig, hát hmmm ~ ^^ aztán Gokudera, aki... (aki a másik személyes kedvencem XD), szintén hmmm ~ ... meg mindig mikor meglátja a nővérét gyomorgörcse lesz tőle és összeesik XD csak akkor képes elviselni a látványát, ha vagy rajta vagy Bianchi-n elsötétített szemüveg van XD (az vicces volt, mikor Gokuderán volt ilyen szemüveg, folyton Tsunát kereste, erre Yamamotohoz beszélt XD) de ez csak pár szereplő amúgy, még rengeteg furcsa karakter van ^^

Nyah, kicsit hosszúra sikeredett, de én már csak ilyen vagyok, szóval várok mindenkit ^^
 
~Kimi wa dare da? Boku wa Lambo! Boku wa dare da? Kimi wa Lambo!~