beküldve: 2013-03-31 09:49:25
(#43317) Válasz C-san (#43316) üzenetére
Dragda O'Riley
[ True mangafan ]
kötelező felméréseket


Na ez az amit rohadtul nem értek. Mi a faszért kell osztályozni egy gyereket, ténylegesen gyereket, mert már 6-7 évesen elsőben elkezdik ezeket, osztályozni egy testi teljesítmény alapján?
Ha csórikám nincs specifikusan edzve, vagy nem olyan az alkata úgysem tud 5ösre teljesíteni (saját példámból kiindulva kislabdával mindig én dobtam a legnagyobbat, de ha futni vagy ugrani kell meg vagyok lőve), és rohadtul rombolja ám az egót, a mozgáskedvet ez az egész felmérősdi. Na meg a 12 perces vagy 2 kilométeres futás... annak se látom értelmét. A srácok közé kell dobni egy labdát és lesz ott rohangálás dögivel.

Eleve a magyar testnevelési kultúra rohadt szarul van felépítve, és mai napig diplomáznak le úgy emberek, hogy egy gyógytornász vagy ortopéd orvos a haját tépi, amikor meglátja mit művel a kölkökkel. Szégyen.

Egyébként ritka a nagyon jó tanár, akinek várod, hogy már órája legyen, és élvezed az egészet. Nincs hivatástudat.
 
"Koldulnék magának boldogságot, kisnagyság. Koldulnék magának annyi szépet és jót, amennyi csak belefér a zsebembe. De nem tehetem, no. Maga helyett nem. Érti?" [jogtulaj: Miyu]