beküldve: 2008-05-08 15:15:40
(#28) Válasz ................ (#27) üzenetére
kesu
[ Rászokóban ]
Gondolj bele h én mennyire!!!! de kell vanni még egy kazit mert apa az egyikre filmet vett fel XD

De legalább megérte a pénzét.

hát igen!! ez minden kincst megér!! és meg van végre az összes csak a 10.felvonás nem mert azt nem adták le normálisan :( a vége olyan szomoru volt!! már tisszer láttam végig de ott mindig elsírom magam!! de a könnyek már a 11. felvonás közben jönnek elő!!!


A vége elég mufurc lett... én azt hittem h azzal lesz vége h Carolyne meg George összejönnek és alapítanak majd vmi saját modellügynökséget, va nemtudom. De (ha fáj is) nem lehet mindig happy end a vége mindennek, mert akkor mindemki tudná h mi lex a vége! és az úgy nem lenne izgi.pl: egy20 részes animében már a 13 rész fele lehet tudni vagy legalábbis sejteni h mi lesz a vége. Kivéve ha vmi nagy csavart tesznek bele.

De mindent összevetve én nagyon szeretem ezt az animét, és lehet h azért mert a ez volt az első anime amit láttam és megszerettem (Gravitation és a Naruto után)
Nem bánnám ha itthon is meglehetne venni dvd-n! Erről nemtudtok semmit, h holy lehetne +venni? Magyarországon?
 
" Édes lélegzeted dobhártyámon táncol, de még édesebb hangod rezegtesse azt! "