beküldve: 2008-05-19 11:55:36
(#179) Válasz Csaba (#176) üzenetére
Al Bundy
[ Addiktgyanús ]
A Naruto topikban kirobbant árvitához: nem akartam ezt leírni, mert nem szeretem a síró kocsmáros szerepét, de túl sok a tévképzet.


Valóban, fogalmunk sincs a kiadással járó hercehurcáról. Az is igaz, hogy árérzékeny a hazai piac és nyílván, ha százezres darabszámban lehetne értékesíteni a DVD-t, 2000-3000Ft lehetne kiadásonként.

Többen nem biztos, hogy megengedhetik maguknak a 8e-10eFt kiadást. Bár nem biztos, hogy az megérni a jogtulajnak, hogy nyakra-főre letöltögetjük a DVD rippeket és otthon nézzük őket? Ez már túlmutat rajtatok - nem veletek van baj, sőt, semmi gond! -, ez a mi problémánk.

Nyílván, nem társadalmi munkában gondoltuk a kiadást, mert normálisan időzíteni a magyar feliratokat, ellenőrizni a helyesírást/betűhibákat sem egy leányálom - már csináltam ilyet, tudom, miről beszélek.

És akkor még a szinkronról nem is beszéltem - mert akkor már nem a Naruto Light-ért szeretnénk fizetni...

Az idő urai DVD extra kiadása is 4600Ft volt, két DVD-t tartalmazott. Az egyiken a rajzfilm, a másikon rengeteg extra. Bizonyára nem mindenki ezt vette meg... :(

(Bár nekem úgy tűnik, mintha hajlanátok egy DVD kiadásra... )