beküldve: 2008-07-24 10:32:18
(#106) Válasz Zsolti (#103) üzenetére
vadooc
[ Megszállott ]

Szóval... Vadooc, te tök jó fej vagy szerintem (bár nem olvastam vissza az összes hsz-t), ugye jól emlékszem, hogy anno veled üzleteltem a vaterán, mégpedig két Árnybíró kötet személyében? ^^


jaja, de azóta már nem veszem az ÁB-t, mert túl sok kiadvány van ami sokkal jobban érdekel, mint az.

zsebpénzre reagálva. tök jó h van ilyen. az én időmben (pedig nem vok öreg), vagy csak az én családomban (van még két tesóm) nem volt ilyen. úgy szerettem volna megvetetni a szüleimmel az SM-újságokat, DB-t, és a Video Girl AI-t, de mivel nem akartam ilyenekkel terhelni még a szüleimet ezért csak az SM újságok jártak, de arra elő is fizettünk annó. szal tök jó h egyesek havi 4000ft-ot kapnak. én kb havi 1000ft-ot kaptam, de azt se kézhez, hanem a szülők vették meg nekem az újságokat. mégis túléltem a dolgot, nem értek azzal egyett h csak azért nem adjuk ki normális ütemben a mangákat, csakhogy mindenki mindent megvehessen. persze a kiadónak az lenne a legjobb, hiszen jobban fogyna a kötet. de ha így áll a dolog akkor nagyon meggondolom h még a rövidnek(!) számító sorozatokat is vegyem... mert azért valljuk be ha kisbabám születik akkor nem szeretném a pénzemet a mangákra költeni, amik kb 2 év alatt simán kijöhetnének ha tartanák az ütemet. dehát ez van.
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~