beküldve: 2008-08-22 21:50:56
(#57) Válasz Hachi (#54) üzenetére
mad_chan
[ Megszállott ]
Nekem jól esett, hogy így kitárulkoztál, örülök a válaszodnak :) tényleg nagyon köszönöm ^^
ez a dolog, hogy mindenki mindent ígérget, nyáron meg semmi nem lesz semmiből, ez már szinte alap. ez sajnos én osztályomnál is így van. Akarunk egymással találkozni barátnőimmle, meg minden, arra nemképes senki, hogy írjon egy sms-t, hogy élek-e még -.-" igazából egy ember hívott osztályomból egész nyáron, akivel mellesleg nemisvagyok olyan húdenagyonnagyon jóba, de az nagyon jól esett, hogy ő hívott. Én meg volt akinek írtam, de volt akinek nem, nemfogok mindenki után én futkosni. szóval ilyen téren megértelek. pasiügy az nekem elég érdekes, igazából akiknek én bejövök, azok nekem nem és fordítva. szóval ennyit a nyári szerelemről ^^" A szám meg amúgy nagyon szééép *.*


nálunk ennél is jobb az osztály szinte azt várják mikor kerül az ember bajba aztán azt élvezik
 
Régen nagyon idegesített, amikor a vén nyanyák az esküvőkön az arcomat csipkedték, azzal, hogy: -Lehet, hogy te leszel a következő.... Csak mostanában hagyták abba, mikor én is ugyanezt csinálom nekik a temetéseken...