beküldve: 2009-01-18 21:41:39
(#12) Válasz Bendzsi (#11) üzenetére
Kiss Aki
[ Gyalog ]


Megamit még egyes kovácsok a kard elkészítése előtt tesznek az is igen figyelemre méltó.
Azok az elemek amikből maga a kard elkészűl mint pl a rájabőr, a penge öszetétele...stb valóban értékessé teszi.
De én ha meglátok pl egy üzletben egy kardot nem bírom megálni, hogy ne csodáljam meg, az a nem is tudom, hogy mondjam varázsnak nem tudok ellenálni.
Számtalanszór csábításba estem már "egyéb" igazi kardok láttán, hogy "nekem az kell" de eldöntöttem ha vala mégeszer akarok kardot a amenyire lehet igazi lesz.


Velem már nem ilyen egyszerű a helyzet, ha úgy lennék mint te, biztos éhenhalnék. Elkölteném a kajapénzt itthon kapható kardokra késekre, shurikenekre, meg mindenfélékre. De sajnos valami eszeveszettül eredeti mániás vagyok, pl ahogyan egy mangát sem olvasok el simán monitorról, eképpen nem elégszem meg egy utánzattal, egy kínában gyártott életlen szarral. Szépnek is csak addig szép a szememben míg 10m távolságból szemlélem, aztán már meglátom mit is látok igazán...
Kár, hogy ennyire elégedetlen típus vagyok, így sokmindentől fosztom meg magam ...
 
栄誉 Eiyo avagy a világ legnagyobb KockaLámája 因縁