beküldve: 2009-01-18 21:55:13
(#13) Válasz Kiss Aki (#12) üzenetére
Bendzsi
[ Addiktgyanús ]

Velem már nem ilyen egyszerű a helyzet, ha úgy lennék mint te, biztos éhenhalnék. Elkölteném a kajapénzt itthon kapható kardokra késekre, shurikenekre, meg mindenfélékre. De sajnos valami eszeveszettül eredeti mániás vagyok, pl ahogyan egy mangát sem olvasok el simán monitorról, eképpen nem elégszem meg egy utánzattal, egy kínában gyártott életlen szarral. Szépnek is csak addig szép a szememben míg 10m távolságból szemlélem, aztán már meglátom mit is látok igazán...
Kár, hogy ennyire elégedetlen típus vagyok, így sokmindentől fosztom meg magam ...


Szerintem a hozzáálásodban nincs semmi, rossz.
Én sem veszek meg mindenféle utánzatott, az igaz, hogy a megcsodálós részemmel nem tudok mit kezdeni.
Nem azt akartam megfogalmazni, hogy minden félét megveszek, úgy látszik félreérthetően fogalmaztam.
Elnézést kérek.
Mellesleg én sem szeretek monitorom magát olvasni, valahogy nekem nem adja vissza azt a varázst mint ha kézben tarta olvasnám. (Remélem senkit nem sértetem meg)

Utlólag feltennék két kérdést.
Kiss Aki megvan az elkébzelésed, hogy milyen kardot szeretnél?

Aki engem ismer tudja, hogy kardkedvelő vagyok.
Néhányan nem értik miért szeretnék annyira igazi kardot.
Magamnak is felszoktam tenni ezt a kérdést, most felteszem itt.
Neketek mit jelent a kard, miért szeretnétek? (vagy ha más fegyverrel,harművészettel vagytok így azt is meghalgatnám)

 
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-18 21:57:01